Фільтр для питної води: види та особливості роботи

Фільтр для питної водиЯкщо вода у ваш будинок поставляється не з окремого чистого джерела, обов’язково треба встановити спеціальні фільтри для питної води, адже якість та склад води з-під крану залишає бажати кращого. Незважаючи на те, що водоканал забезпечують досить високий рівень очистки, далі вода проходить довгими магістралями, де встигає «підхопити» велику кількість органічних речовин, іржі та інших шкідливих мікроелементів.

Виробники пропонують велику кількість різноманітних фільтрів для очистки води. Вони розрізняються за принципом роботи, ступенем очистки, продуктивністю та іншими характеристиками.

В інтернет-магазині Water House представлено широкий асортимент від провідних виробників BWT, DOW Filmtec, ECOSOFT, ATLAS FILTRI та Наша вода. Ви можете купити якісний сертифікований фільтр за доступною ціною.

Види фільтрів для води та особливості їх роботи

На ринку представлено велику кількість різноманітних фільтрів для питної води. Найбільш розповсюджені види:

  1. Проточні. Забезпечують базову очистку води від механічних та інших часточок. Така система складається з 2, 3 чи 5-ти колб із картриджами. вони встановлюються на трубу від мийкою і поряд із змішувачем виводиться окремий кран для питної води. Зважаючи на кількість колб вод проходитиме наступні етапи очищення: механічний (від великих забруднень), абсорбційний (прибирає хлор, важкі метали, фенол, пестициди), іонообмінний (прибирає залізо, солі жорсткості, розчинені гази). Ці фільтри привабливі доступною ціною, досить високим ступенем очистки та високою швидкістю фільтрації. Але необхідно регулярно заміняти картриджі.

  2. Мембранні – маленькі та ефективні. Дають можливість ефективно та швидко очистити воду від хлору, солей жорсткості та органічних сполук.

  3. Фільтр зворотного осмосу. Найбільш ефективна система, яка прибирає до 98% забруднень. Вони мають 5 – 6 ступенів фільтрації. Такі пристрої працюють за принципом проштовхування води через напівпроникну мембрану. Вода тече з високо-концентрованого розчину у менш концентрований. Ці фільтри привабливі високою ефективністю, але працюють досить повільно.

Також дуже часто використовуються фільтри-глечики. Це найбільш простий та зручний варіант, який є по суті міні-варіантом проточного фільтру. Вони привабливі низькою ціною та відсутністю необхідності проводити монтаж обладнання, але дають обмежений обсяг очищеної води.

Важливі параметри для вибору фільтра для питної води

Обираючи фільтр для питної води обов’язково треба враховувати наступні характеристики:

  1. Робоча температура. Стандартні фільтри призначені для роботи з холодною водою, тож якщо ви хочете очищати гарячу, треба шукати спеціальне обладнання.
  2. Продуктивність – скільки води фільтр може очищати за певний проміжок часу.
  3. Робочий ресурс – на який обсяг води розраховано фільтр.
  4. Доступність та вартість картриджів. У багатьох системах необхідно регулярно міняти картриджі. Переконайтесь, що ви зможете їх легко купити за доступною ціною.
  5. Сертифікати і гарантія якості. Краще обирати фільтри від перевірених виробників.

У Water House ви можете купити ефективні фільтри для питної води від найкращих виробників за доступною ціною. Якщо вам знадобиться допомога, співробітники магазину проведуть консультацію та допоможуть визначитися. Фільтри представлені у каталозі привабливі ефективністю, простотою монтажу та експлуатації, а також доступною ціною. Використовуючи фільтри для води, ви захищаєте здоров’я своєї родини.