Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Елементи систем для захисту від потопу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Елементи систем для захисту від потопу

Ми не уявляємо свого життя без централізованого водопостачання, але якщо відбувається поломка може початися затоплення. Також причиною потопу можуть бути природні фактори: зливи, паводки, підйом ґрунтових вод та ін. Це страшне лихо, тому власники сучасних будинків встановлюють систему для захисту від потопу. Спеціальне обладнання контролює рівень води, і якщо він підвищується, бокує водопостачання та відправляє повідомлення власнику на смартфон.

Така система допомагає уникнути серйозних пошкоджень та захистити ваш будинок від потопу. Одні з найбільш ефективних систем пропонує виробник Tervix. Ви можете купити всю систему, або окремі елементи в інтернет-магазині WaterHouse.

Які елементи системи для захисту від потопу можна купити?

Ця система має досить просту конструкцію, але кожен її елемент має працювати коректно, щоб робота обладнання була ефективною. Також інколи власники купують додаткові елементи, якщо бажають розширити площу контролю та з інших причин.

Система захисту від потопу включає наступні елементи:

 1. Контролер Tervix ProLine ZigBee Gateway. Це сучасне бездротове обладнання, яке може контролювати роботу більш ніж 80-ти пристроїв, тому його часто обирають для системи «Розумний дім». Такий контролер складається з трьох модулів: Wi-Fi, ZigBee та PCBA. Технологія ZigBee гарантує стабільну та надійну роботу обладнання, та працює навіть без доступу до мережі Інтернет.

 2. Датчики Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor Wireless. Це компактні пристрої, які розташовують по будинку. Вони реагують на рівень води. Виробник прпонує датчики на батарейках, яких вистачить на 2 роки роботи. Радіус дії – 40 метрів. Якщо датчик спрацьовує, він відправляє сигнал на контролер.

 3. Реле-перемикач Tervix Pro Line ZigBee On/Off. Цей пристрій вмикає та вимикає напругу. Діапазон роботи – 90 – 250 Вт. Також реле від Tervix працює як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що збільшує радіус охоплення мережі.

 4. 2-ходові кульові клапани. Вони встановлюються на трубах та перекривають воду, якщо отримують відповідний сигнал від контролера. Клапани Tervix можна встановлювати на водопроводі, радіаторах, системі кондиціонування тощо. В каталозі представлено клапани для труб різного діаметру та у різних серіях: Pro Line ORC, Pro Line ORC2, Pro Line ZERG. Вони працюють від електроприводу.

Всі елементи системи Tervix ZigBee представлено у двох серіях:

 1. Базовій – реагує через 25 секунд. Деталі вироблені із латуні.

 2. Преміум – реагує через 8 секунд. Деталі вироблені із нержавіючої сталі.

Всі елементи системи відповідають стандартам якості та розраховані на тривалу експлуатацію.

Переваги системи для захисту від затоплення Tervix ZigBee

Ця система для захисту від потому користується великим попитом, бо має значні переваги:

 1. Забезпечує високий рівень захисту будинку.

 2. Дуже швидко реагує.

 3. Проста у встановленні та налаштування.

 4. Може працювати без Інтернету.

 5. Дає можливість управляти роботою зі смартфону.

 6. Елементи невеликого розміру та чудово вписуються у сучасний дизайн.

 7. Елементи надійні та ефективні у роботі.

Система для захисту від затоплення працює за дуже простим принципом: датчик реагує на підвищення рівня води та подають сигнал на контролер. Той передає сигнал на клапани і блокує постачання води. Також з контролера поступає сигнал на смартфон власника про те, що відбулося затоплення.

Із системою Tervix ZigBee ваш будинок буде надійно захищено від затоплення з будь-яких причин. Усі необхідні елементи для системи від виробника ви можете замовити в інтернет-магазині WaterHouse.

Вгору