Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Фільтраційні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Система очищення води для будинку: демократична ціна, відмінний функціонал

Коли вода безпосередньо подається зі свердловини або центрального трубопроводу, в її складі є багато домішок, які згубно впливають на здоров'я людини, провокують утворення накипу і відкладень на внутрішніх стінках опалювальних радіаторів, змішувачів і кранів, а також на нагрівальних елементах побутової техніки. Рішення купити систему очищення води ефективно усуне позначену проблему. Об'єднані в єдиний комплекс фільтрувальні вузли видалять органічні сполуки, надлишкові мінеральні солі, частинки марганцю і заліза.

Власники нерухомості по заслузi відзначать особливості монтованої і налагодженої системи фільтрації води:

  • автоматизований режим роботи;
  • відмінний експлуатаційний ресурс;
  • можливість відновлювати очисні властивості завантаження в рамках регенеруючуго промивання.

Фірмове обладнання прослужить довгі роки, вимагаючи в процесі експлуатації простого і доступного технічного обслуговування.

Купити систему очищення води для будинку з доставкою по Києву та Україні

Лабораторні аналізи показують, що в воді міститься відразу кілька видів домішок, з видаленням яких стандартний очищувач не впорається. Тому від його монтажу відмовляються на користь комплексної системи очищення, яка гарантує якісне видалення органіки, сульфатів, нітратів, амонію, солей кальцію і магнію. Після проходження через фільтри знижуються показники жорсткості, поліпшується якісний склад.

Завантаження для очисних систем для води створене на основі матеріалів природного і синтетичного походження, які володіють сорбцією і мають чудові іонообмінні властивості. Це відкриває доступ до кількох переваг:

  • немає необхідності проводити дослідження води для виявлення переважаючих шкідливих домішок, на видалення яких потрібно зробити упор при виборі обладнання;
  • ефективність по відношенню до всіх видів забруднень;
  • елементарне використання (клопотати щодо запасу очищеної води не буде потрібно).

Вибір оптимальної конфігурації: запорука справного і безперебійного функціонування

Професійні консультанти інтернет-магазину «Water House» допоможуть з підбором очисної системи води для приватного котеджу, особняка, міського будинку, дачі. Вони детально дадуть відповідь на питання, розкажуть про особливості представленої в каталозі продукції, нададуть сприяння у підборі підходящої конфігурації керуючих клапанів, балонів і баків для завантаження, інших основних компонентів і допоміжних аксесуарів.

Вгору