Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Рішення для захисту від потопу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Рішення для захисту від потопу – деталі для системи Tervix

Затоплення може спричинити велику шкоду будинку та всьому майну, тому господарі сучасних будинків встановлюють спеціальні системи для захисту від затоплення. Це досить простий пристрій, який допоможе блокувати водопостачання у разі затоплення та моментально сповістить господаря про ситуацію.

Такі системи ефективно захищають будинки у разі затоплення через зливи, повені, підвищення рівня ґрунтових вод, поломки у трубопроводі, прориви радіаторів та з інших причин.

Одними з найкращих систем для захисту від потопу пропонує виробник Tervix. Їх масово встановлюють у системах «Розумний дім» завдяки ефективності та доступній ціні. Ви можете купити усю систему одразу, або докупити деякі деталі в інтернет-магазині Water House.

Принцип роботи системи для захисту від потопу Tervix

Як система працює досить просто. У будинку встановлюють бездротові датчики, що передають сигнал на контролер Tervix. Радіус їх дії становить близько 40 метрів. Датчики працюють від батарейки, якої вистачає мінімум на 2 роки експлуатації. Контролер аналізує дані з датчиків та у разі потреби блокує водопостачання та передає сигнал власнику на смартфон через мережу Інтернет.

Система працює за протоколом ZigBee використовуючи провайдер APP Tuya Smart. Це надійна система, яка гарантує справну роботу навіть за відсутності доступу до інтернету.

Які комплектуючі системи захисту від потопу Tervix можна купити?

Система включає декілька комплектуючих. Ви можете купити додаткові датчики або інші елементи окремо у Water House. Асортимент включає:

 1. Бездротовий контролер Tervix ProLine ZigBee Gateway. Цей пристрій дає можливість керувати 85 різними пристроями у системі «Розумний дім». Це компактний пристрій, який працює за технологією ZigBee. Він включає Wi-Fi –модуль, а також модуль ZigBee та PCBA.

 2. Бездротовий датчик Tervix Pro Line ZigBee Flood Sensor Wireless. Це компактний пристрій, який сканує наявність води. У разі, якщо між двома пристроями виникає вода, вони подають сигнал на контролер та надсилають сповіщення на смартфон. Контролер можна налаштувати на блокування водопостачання або інші дії. Датчики працюють за протоколом ZigBee.

 3. Перемикач Tervix Pro Line ZigBee On/Off (реле). Цей пристрій вимикає або вмикає напругу у діапазоні від 90 до 250В. Реле Tervix одночасно виконує функцію ретранслятора сигналу мережі ZigBee, що збільшує стабільний радіус мережі, коли знаходиться під напругою. Пристрій має «шину» під’єднання, в тому числі і заземлення.

 4. 2-ходові кульові клапани різного типу:

  1. DN20 за електричним приводом Tervix Pro Line ORC. Їх можна використовувати у системах опаленння, кондиціонування, водопостачання тощо. Управління здійснюється через сигнали SPST. Також вони можуть функціонувати від перемикача або термостата.

  2. DN15 з самозворотнім електричним приводом Tervix Pro Line ZERG. Це сучасне обладнання, яке має потужний конденсатор.

  3. DN15 за електричним приводом Tervix Pro Line ORC2 з нержавійки. Це нормально відкритий клапан.

  4. DN25 за електричним приводом Tervix Pro Line ORC2 з нержавійки та інші.

Переваги системи для захисту від затоплення Tervix

Ця система користується великим попитом, бо має певні переваги в порівнянні з аналогами на ринку:

 1. Надійність – всі елементи вироблені з матеріалів високої якості та розраховані на тривалий строк експлуатації.

 2. Швидке реагування. Базова лінійка реагує через 25 секунд після затоплення, преміум – система реагує через 8 секунд.

 3. Простота монтажу та налаштування.

 4. Можливість віддаленого управління через смартфон.

Система захисту від потому Tervix – це сучасне надійне обладнання, яке гарантує безпеку вашої оселі.

Вгору