Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Ультрафіолетові знезаражувачі води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ультрафіолетовий фільтр для води: широка сфера застосування, відмінні показники знезараження

Ультрафіолетові знезаражувачі призначені для обробки води, що надходить з магістрального трубопроводу, накопичувальних резервуарів і свердловин. При невеликих габаритах і демократичній вартості вони демонструють вражаючі результати роботи - усувають бактерицидне середовище, борються зі збудниками тифу, поліомієліту, дизентерії та іншими патогенними мікроорганізмами. Встановлення фірмового знезаражувача води в будинку, квартирі або офісі - перший крок до збереження здоров'я і продовження якості життя. Монтаж можна виконати своїми руками, або ж вдатися до послуг фахівців.

Ця категорія очисних пристроїв має такі переваги:

Безпека

Біологічне очищення водного середовища абсолютно безпечне - після нього в рідині не виявляють слідів хімічних реакцій. Це чудова заміна традиційному хлоруванню, для якого потрібно організовувати закупівлю і зберігання небезпечних їдких речовин.

Універсальність
Хороших результатів вдається досягти під час обробки рідини з будь-яким рівнем кислотності, складом і різноманітним типом домішок, що переважають. Попередньо з води краще видалити сторонні великі забруднення, зважені частинки. Для цього рекомендується на вході трубопроводу монтувати мембранні, магістральні фільтри або станції зворотного осмосу.

Помірні витрати на обслуговування

Фінансові витрати на експлуатацію та поточне обслуговування не обтяжать бюджет.

Час контакту із середовищем становить менше однієї хвилини

Вплив здійснюється протягом 30-60 секунд. Це набагато швидше за обробку води в інших очисних системах, що використовуються в побуті.

Ультрафіолетові фільтри: особливості конструкції

Фільтр характеризується тривалим терміном служби, надійністю і механічною міцністю. Він укладений в акуратний циліндричний корпус, виконаний зі стійких до ударів і деформацій металевих сплавів. Усередині трубки розміщується лампа з бактерицидними властивостями, а також кварцовий елемент. Така конструкція забезпечує очищення від спор і бактерій, що потрапили у воду з навколишнього середовища.

Стабільно високий попит на товар цієї категорії зумовлений й іншими вдалими рішеннями, реалізованими виробниками:

  • у конструкції УФ знезаражувачів відсутні завантаження з реагентами, хімічні елементи (вплив на рідке середовище здійснюється за допомогою променів в ультрафіолетовому спектрі);
  • вода набуває натурального кольору і смаку, не змінює своїх хімічних і фізичних властивостей;
  • пристрій можна використовувати в комплексі з іншими очисними вузлами і фільтрувальними станціями для досягнення найкращих результатів.

Доставка УФ фільтрів по Києву та Україні

Фірмова продукція зі сторінок каталогу "Water House" здійснюється в регіони країни в найкоротші терміни за допомогою провідних компаній-перевізників. Менеджери магазину допомагають покупцям визначитися з вибором конфігурації знезаражувача, беручи до уваги перелік вимог і оголошені рамки бюджету.

Вгору